Інтелектуальна власність
Сьогодні вже не можна ігнорувати права, пов'язані з інтелектуальною власністю. Не існує найкращого способу використання та реалізації будь-якого рішення, без законодавчого оформлення об’єкта права інтелектуальної власності. Ніби очевидні речі, тоді чому Ви досі не отримали патент, проігнорували передачу прав на авторське право чи не зареєстрували торговельну марку?
Супроводження бізнесу
У всіх без виключення компаній настає момент, коли бізнес потрібно захистити. Однак, як показує практика, одні компанії до цього готові, інші - не дуже. Міжнародні контракти, внутрішня безпека бізнесу, коректне оформлення процесів в структурі бізнесу, без досвідчених юристів - "пиши-пропало". А ми зробимо так, щоб Ви були максимально готові комфортно зустріти будь-якого "гостя" і замість паніки були спокійні як непохитні Герої.
Судові спори
Дехто з наших колег буде переконувати Вас в тому, що вони все "порішать", дехто, що вони на 100% впевнені у Вашій перемозі. Наша команда радіє за колег, але для нас судові спори - це витвір майстерності, для нас - це "красивий танець" в інтересах клієнта, оскільки наша практика показує, що спори можуть вирішуються і поза судовим процесом. І, з нами точно приємно мати справу!